Eğitim Danışmanlığı

egitim-danismanligiCbyT olarak şirketlerdeki eğitim sorunlarının çözülmesinin bir çok yolu olduğunu biliyoruz. Maliyetleri artırmadan, kendi kaynaklarını kullanarak sürekli eğitim sistemi oluşturmak bu noktada bizim için çok önemlidir.

Eğitimlerin proje, meslek standartları ve yetkinlik tabanlı olması, teorik ve pratik eğitim oranlarının %50 dağılımı gibi prensipleri mevcut yapıya entegre edebilmek için eğitim danışmanlığı platformumuzu kurduk. Bu kapsamda;

Mentörlük Sistem Danışmanlığı: Sürdürülebilirliğin maliyeti en düşük yolu olan, aynı zamanda yetkinliğin sürekli yükselmesine de katkı sağlayan mentörlük sisteminin kurulması ve sistemleşmesi için danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

İşbaşında Eğitim Danışmanlığı: İşletmede yapılan stajyer veya çalışan eğitimlerinin yetkinliğin yükseltilmesinde aldığımız rol sayesinde istihdam edilmiş veya edilecek olan kişilerin yetkin çalışanlar olmalarına katkı sağlıyoruz.

Akademi Danışmanlığı: İşletmelerdeki akademilerin kurulması/geliştirilmesi için oldukça kapsamlı bir danışmanlık hizmeti vermekteyiz.